Kullanım deneyimi Forte Love

Leticia şehir Napoli karar hikayenizi paylaşmak milyonlarca kadın. Kız anlattı nasıl başardı sorunları çözmek cinsel yaşam ve düşük libido ile kadın uyarıcı Forte Love.

Kocası ile çok güzel bir ilişkiydi, biz seviyorduk ve hala seviyoruz birbirimizi, бережем ailemizi. Ama hayatın içinde bir noktada bize ciddi bir sorun olabilecek bir çapraz koymak bizim ilişki.

Nasıl var oldu yok arzu

Zamanla sonra düğün var kötüye kaliteli seks. Bende çok nadiren ortaya bir arzu ve dürtü kocasına. Ne kadar tartışıldı bu konu, hangi deneyler olmadı ve ne kadar değil, zevk halk tıp, sonuç yoktu. Ben çok sık makale okudum bu konu hakkında internette ve denedim uygulamak tüm ipuçları orada verildi. Denedik durumu değiştirmek için, oynadı, rol oynama, içki içiyorduk alkol önce yakınlık, şeylerini birbirlerine masaj, üzerine yüklenen özel uçucu yağlar, ancak tüm çabalarımız sonuçsuz kaldı.

Kız olduğum bölündü samimi bir sorun olduğunu söyledi, büyük olasılıkla, biz kocası ile farklı bir mizaç. Ama önce bir düğün var, çok, yatakta, ve ne oldu benim libido bundan sonra, bana belli oldu. Annem dedi ki, kadın «ortaya çıkar» cinsel olarak daha sonra, ve büyük olasılıkla, benim için henüz zamanı gelmedi. Ama libido çok yüksek hala ilk benim ciddi bir ilişki.

Boşuna girişimleri geri tutku yatakta

Kocası önce denedim gibi bir şey bana sürpriz düzenlemek için, uzun bir ön sevişme yapmak, romantik bir akşam yemeği, ama zamanla, o suç, şüphe benim sevgi, ve daha sonra isteğe bağlı suçlamalar ve sürekli bir memnuniyetsizlik. Ben zaten kendim oldu şüphe, seviyorum ben onu. Sürekli kavga motive eksik bir seks daha öldürüyorlardı herhangi bir arzusu bu sorunu çözmek. Bu noktada bana öyle geldi ki, biz de istifa etmiş bu duruma ve çelik barış içinde yaşamak-dostça, kardeş gibi. Herhangi bir suçlama ve kavgalar yoktu. Ben haline gelmiştir hissediyorum, ilginç, çirkin, нежеланной ve hatta sanki eski ve bu 25 yıl! Hiç bir hafta, biz kocası ile bile yanak öpülmedik hiçbir zaman.

Anladım ki, er ya da geç, neden olur, boşanma veya изменам onun adına. İkisi de istemiyordum, bu yüzden karar verdim, herhangi bir şekilde ortadan kaldırmak için soğuk aramızda. Ben devletten bir jinekolog: muayene, ULTRASON ve testler hiçbir anormallik gösterdi. O zaman doktor tavsiye için bana bir daha kontrol endokrinolog, çünkü onun herhangi bir şüpheleri hakkında bir hormonal bozukluk. Ancak seks hormonları da normal sınırlar içinde. O zaman anladım ki benim sorunları çözmek sadece bir seks terapisti, ama şimdi anlıyorum ki, ondan sonra mal başlamak.

Geçirdikten sonra benimle birkaç seans, doktor sonucuna genel olarak hiçbir küresel sorunlar, kızgınlık, korku ya da подавляемого öfke. Bütün mesele, daha önce bana gerekli tutmak için kendi erkek olmaya, onlar için daha iyi, sonra, damga pasaport ben sadece sakinleşti, ve hissediyorum, ne yapmam gerekiyor sürekli yakalamak için bir adam geçti ve sonuçta onu ben путала ile libido. Çıktı, benim doğal ihtiyaçlarını o kadar büyük değil. Ama farkı mizaç koca, tabii ki, acı değil mi, evet ve psiko-duygusal durum düzenli bir seks için çok yararlıdır. Evet, hastalıkların önlenmesi, kadın üreme sistemi seks de gereklidir. Ama seks yoluyla istemiyorum böyle olumlu bir etkisi vermeyecektir, evet, benim kocam asla kabul olur bu tür deneyler.

Nasıl kurtarmak için başardı kocası ile ilişkisi sayesinde toz Forte Love

Sonraki oturumda doktor tavsiye etti bana satın, kadın uyarıcı Forte Love ve kabul etmek gerektiği gibi. Bileşimi tamamen doğal ve bu nedenle zarar getirmeyecek, hatta sürece hamile. Ben içinde hayal, bir çeşit toz bana yardım isteyebilirsiniz kocasının ve genel deneyim, bir çeşit cinsel istek. Ama benim şüphelerim yok ilk sonra aynı uygulama. Kocam şok oldu – böyle değildim hatta düğünden önce. Genel olarak sonra iki saatlik bir seks ve daha fazla orgazm, her iki tarafta tüm kaldık çok memnun ve mutlu (sonunda kocası bile aramaya başladı yular yapmak için küçük bir mola gibi güç neredeyse kurudu).

Kullanım deneyimi Forte Love

Şimdi bana bile olmadan toz Forte Love seks yapmak, daha sık, bu yüzden onu kullanmak değil gibi, sık sık daha önce. Görünüşe göre kurulan kan dolaşımını ve düzenli orgazm hile yaptı. Bu yüzden tavsiye tüm kızlar ve kadınlar için sorun olan evlilik hayatında ortaya çıkan sadece bir arka plan üzerinde arıza seks, sipariş patojen Forte Love – bu aracı yardımcı olacaktır değil sadece evlilik kaydetmek, ama aynı zamanda hissetmek için kendine güvenen ve coveted çok önemlidir her kız için.