Yorumlar Forte Love

 • Zeynep
  Sonra ortaya bir bebek değildi aşk ki, ama ne zaman çocuk zaten biraz büyüdü, ortaya çıktı ki, değil yorgunluk ve herhangi bir arzu. Bende sanki ortaya bir korku yakınlık. Bu sorun için bir çözüm arayan karşılaştım tozu Forte Love. Denemeye karar verdi – beni çekti, kompozisyon herhangi bir kimya. Kocam şok oldu, ve ben beklemiyordum böyle bir etkisi. Tüm sorunları, yorgunluk ve korkular ortadan kayboldu. Tavsiye!
  Forte Love
 • Sabina
  Geçmiş bir ilişki yaşamak zorunda kaldım ihanet, bu yüzden verdi damgasını samimi bir yakınlık ile yeni bir genç adam. Benim libido sıfır oldu. Kız arkadaşım tavsiye deneyin forte love. Şimdi ben ona çok minnettarım, çünkü seks var oldu, düzenli ve çok hoş ve orgazm daha canlı ve uzun.
  Forte Love
 • Ιωάννης
  Biz eşimle uzun yıllar yaşamış ve her yıl seks, gittikçe daha da az. Davet ettim onu ve bir kafe ve bir sinema, bir dayanağa, unut yar. Ama onun libido bu hiçbir şekilde etkilemez. Bir kez okudum bir forumda pro tozu Forte Lovealdım birkaç paket karar verdi ve gizlice подсыпать çay. Sadece havai fişek duygular – seks uzun ve parlak. Sonra, tabii ki, ben itiraf ediyorum, sırrı, eşi, önce sinirlendi, ama sonra kendisi de fark etti, evlilik kaydetme ve iyi bir seks için çok daha önemli benim için küçük bir hile. Şimdi eşi ve kendisi içki iyi gider bu araç.
  Forte Love
 • Burak
  Eşim için aldım yaklaşık 15 kg kilo kaybı, ne var ortaya çıktı kompleksleri hakkında onun şekil. Onu bana kilo hiç sıkıntılı, ama o kaçınılması herhangi bir samimiyet. Sonra çıkıyorum, internet ve buldum hakkında yorumlar tozu forte love. Aldım bu aracı önerdi onu deneyin. Şimdi ve unutulmaz bir seks, ve zayıflama gider daha aktif.
  Forte Love
 • Ευαγγελία
  Ben her zaman oldukça soğuk yatakta – iyi oldu bende günlük seks için arzu. Sonra hormonal hatası seks tamamen kategorisine taşındı festival olay. Kocası bu durum hiçbir şekilde tatmin edici değildir, bu nedenle, o oldu sunmaya bana denemek için herhangi bir patojen. Herhangi bir uyuşturucu ve kimyasal ilaçlar ben de kesin bir dille reddetti. O getirdi bana toz forte love. Hemen sonra ilk alım seks hayatımız çaldı yeni renkler, evet, ve genel olarak ilişkiler daha yumuşak ve sıcak. Bu yüzden tavsiye almak ilaç kızlara, sorunları olan libido.
  Forte Love
Değerlendirme Forte Love
4.9
26