Kadınlarda erojen bölgeler

Erojen bölge — bu noktadan tele dokunduğunuzda, hangi oluşur cinsel uyarılma. Bu noktalar, doğa tarafından oluşturulan. Eğer bir ortağı yapar ile bilgi kendi halinde bir vücut başlar hazırlanıyor cinsel ilişkiye girmek. Kadın vücudunda noktalar çok daha fazla erkekler. Hakkında çok bu noktaları biz hemen hemen hiçbir şey bilmiyoruz.

Ne zaman yanlış bir dokunuş erotik bölgelere neden olabilir tamamen ters etki tepti.

Temel erojen bölgeleri kadınların

kadınlarda erojen bölgeler

Ne var erotik bir noktadan vücuda kadınlar ve nasıl düzgün onları etkiler?

Bir algı var. kadın vücudu bir büyük erojen bölgesi. Rahatlıkla söyleyebilirim ki her erkek rahatsız olacak onları bulmakta. Ve bu yerleri değiştirmek gibi konum, ve eksitabilite düzeyini. Onların yerine etkileyebilir birçok faktör. Bu olabilir, ve yorgunluk, sinir sisteminin durumu, ruh hali, vb. Değil, her ortağın güçleri tanımlamak ve doğru bir şekilde geçirmek için bir eylem tam bir erotik uyarılma.

Daha fazla kadın vücut bölgeleri gibi, daha o daha seksi. Ve zaten bir ortak için bu cinsellik uyandırmak kullanarak, okşamak ve dokunmak , o bölgede, nerede bu en şehvetli noktası. Herhangi bir kız doğru eylem ortağı, alacak çok daha güçlü bir eğlenceli, daha hızlı ve tutkulu seks.

En yaygın noktaları merkezi omuz, boyun arkasında saç altında, karın kısmı oteller kasık bölgesi ve göbek çevresinde, dil, kulaklar, dudaklar, kaş, göz kapakları, klitoris, fovea üzerinde köprücük kemiği, vajina, göğüs, ayak, kanat alanı, kalça, diz altına, iç büküm dirsek. Tüm bu erojen bölgeler birincil denir. Birisi bu yerlerde çalışan tesiste, biri var seçmeli olarak.

Kadın vücut, satın alma ile deneyim, cinsel ilişki, yeni erojen bölgeler. Bu bölge denir ikincil. Bulunması onlar için çok çeşitli alanlar ve eylem ortak tepki farklı. Bu zaten bizim kadın vücudu! Bu yetenekli, kendini hedef altında yeni bir cinsel partner.

Faktörler değiştiren duyarlılık derecesi erojen bölgeler bir kadın.

Erojen bölgeler duyarlı dış faktörler. Bu faktörler geçerlidir kokuyor. Etkileyen, zihinsel ve duygusal durumu bir kız, bir koku oluşturmak için romantik bir ruh hali, gevşer veya heyecanlandırmak, hatta neden saldırganlık. Bazı noktaları gizlemek ve herhangi bir tersi satın almak için daha fazla hassasiyet bir dokunuş ve sevgi. Çevre, sesler, giyim oynar değil önemsiz bir rol oynamaktadır. Sayısı ve onların duyarlılık, ruh hali, beklenti, herhangi bir şeyin, yorgunluk, alkol.

Gibi kadın doğa, erojen bölgeleri kadınların çok dengesiz.

Nasıl belirlemek için bu noktaları?

İçin bir ortak buldum, bu noktaları, o koşul oluşturmak için bir rahatlama. Daha sonra, kullanarak öpüşme ve nazik dokunuşlar ile devam muayene kadın vücut. Almak için tam bir uyarma, bir kız yardımcı olmalıdır ortağı olmuştur, hangi erojen bölgeler üzerinde şu anda daha hassas. Bu noktaları bulmak için küçük parmak güzel, ince ayak ucu saç güzel bir kafa senin kız arkadaşın.